Értékesítő

Hirdetés feladója: Farkas István
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Értékesítõ

Termékeink értékesítésére és új partnerek felkutatására keresek, jó kommunikációs képességû munkatársakat.

Jelentkezni weboldalamon lehet, ugyanott részletes, kimerítõ tájékoztatót találsz.

Lépj egyet elõre az öngondoskodás és egészséges életmód felé.

Munkavégzés helye:     Magyarország, Békés megye, Telekgerendás

Jelentkezés módja:       Weboldalunkon keresztül

Cég neve:         DXN (dxn.hu)

Leírása:            természetes, kedvezõ élettani hatású készítmények

Közvetítõ neve: Farkas István

Telefonszám:    06303150858

E-mail cím:       farkasis60@gmail.com

Keress emailben és tájékoztatlak mindenrõl!

Elvárások a jelölttel szemben

  • jó kommunikációs készség

Feladatok

  • értékesítés