Újságosztás

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Válassz minket!

Feladatok Újságosztás Békéscsaba belvárosában.

Elvárások nappali tagozatos jogviszony kedves, nyitott hozzáállás

Munkaidõ: Hétfõtõl péntekig 7:00-9:00.

Amit kínálunk: diákbér: bruttó 600 Ft/óra folyamatos munkavégzési lehetõség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a minddiak.hu oldalon történõ regisztráció után, a pozíció megjelölésével tehetsz meg.

Részletek

Tervezett kezdés dátuma

2013. június 17.

Elvárások a jelölttel szemben

  • nappali tagozatos jogviszony

Feladatok

  • újságosztás