Szendvicsember

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetõség, rugalmas munkaidõ, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következõ!

Feladatok Reklámtáblát viselve mosolyogva sétálni a belvárosban Elvárások nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidõ:

Hétfõtõl péntekig, napi 6 órás munkarend. Heti minimum 2 nap vállalás.

Amit kínálunk: bruttó 564 Ft/óra egész évben végezhetõ

Jelentkezés:  várjuk jelentkezésed, melyet a minddiak.hu oldalon történõ regisztráció után, a pozíció megjelölésével tehetsz meg.

Tervezett kezdés dátuma

2013. július 1.

Elvárások a jelölttel szemben

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Feladatok

  • Reklámtáblát viselve mosolyogva sétálni a belvárosban