Shopos/eladó

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Diákmunka=szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetõség, rugalmas munkaidõ,biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyították már rátermettségüket. Legyél te a következõ!

Feladatok Ügyfelek tájékoztatása, kezelése Termékek ismertetése Adminisztratív feladatok ellátása Elvárások 18. életév betöltése Jó kommunikációs képesség Ügyfélkezelési tapasztalat Legalább alapszintû számítógép kezelõi tudás Ápolt, igényes megjelenés Adminisztációs tapasztalat, agilitás

Munkaidõ:

9:00-17:00 hétfõtõl-péntekig, legalább heti 3 nap.

Elõnyök Angol nyelv alapszintû ismerete Mobilkommunkiáció iránti  érdeklõdés Gyors tanulékonyság Amit kínálunk:

Diákbér: bruttó 564 Ft/óra

Folyamatos munkalehetõség

Amennyiben számíthatunk Rád várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a www.minddiak.hu/regisztracio oldalon.

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed,ha kitöltöd az oldalon kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat!

Részletek

Szakterület

Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevõszolgálat

Munkakör

ügyfélszolgálati munkatárs

Tervezett kezdés dátuma

2013. június 24.

Szükséges nyelvismeret

angol szóban: alapfok írásban: alapfok

Elvárások a jelölttel szemben

  • Legalább alapszintû számítógép kezelõi tudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

  • shopos/eladó