Bábszínész/színész

Hirdetés feladója: Békéscsabai Napsugár Bábszínház
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

A Békéscsabai Napsugár Bábszínház felvételt hirdet a 2013/2014-es évadtól bábszínész/színész állás betöltésére.

Jelentkezési határidõ: 2013. június 24.

Jelentkezni a napsugarbab@freemail.hu vagy Békéscsabai Napsugár Bábszínház, 5600 Békéscsaba, Andrássy út 1-3. címre megküldött fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, lehetõség szerint mozgóképes anyaggal lehet.

Felsõfokú szakmai végzettség elõnyt jelent.

Az állás 2013. szeptember 1-tõl tölthetõ be.

Bõvebb információ: Lenkefi Zoltán igazgató, 06/20/293/5309

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsõfokú szakmai végzettség elõnyt jelent.

Feladatok

  • bábszínész/színész