Újságíró, rádióműsor-, televízióműsor-szerkesztő (Blogok írása)

Hirdetés feladója: CARBON WEB Kft.
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Foglalkozás megnevezése:

Újságíró, rádiómûsor-, televíziómûsor-szerkesztõ (Blogok írása)

    elvárt gyakorlati idõ:

nem szükséges

Iskolai végzettség:

szakközépiskola, gimnázium

Elvárt szakképzettség:

Marketing- és reklámmenedzser Újságíró (szint és tevékenység megjelölésével)

Informatikai ismeret:

Internet használ, elektronikus levelezés IT alapismeretek

Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret:

Elvárás: - jó fogalmazói készség - jó helyesírás

Munkaszerzõdés idõtartama:

Határozatlan

Munkarend, munkaidõ beosztás:

kötött nappali munkavégzés

Foglalkoztatás napi idõtartama:

8 órás teljes

Napi munkaidõ kezdete:

09:00

Állásegyeztetés helye, ideje:

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz küldésével lehet a carbonwebkft@gmail.com e-mail címen! A munkáltató elsõsorban 25 év alatti pályakezdõk jelentkezését várja!

Foglalkoztató neve:

CARBON WEB Szolgáltató Korlátolt Felelõsségû Társaság

    címe:

5600 Békéscsaba, Lencsés út 1 1 5

Foglalkoztató képviselõje:

Szatmári Tibor

    telefonszáma, email címe:

Email: carbonwebkft@gmail.com

Elvárások a jelölttel szemben

  • elvárt gyakorlati idõ: nem szükséges

Feladatok

  • újságíró, rádiómûsor-, televíziómûsor-szerkesztõ (Blogok írása)

elentkezni kizárólag fényképes önéletrajz küldésével lehet a carbonwebkft@gmail.com e-mail címen!

A munkáltató elsõsorban 25 év alatti pályakezdõk jelentkezését várja!