Forgalomszámlálás

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet késõbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetõséggel!

Elvárások
18. életév betöltése nappali tagozatos hallgatói jogviszony láthatósági mellény viselése

Munkaidõ:  Július 16-18. között egy nap 6:00-18:00 között.

Elõnyök
saját autó
Amit kínálunk: Diákbér:bruttó 564 Ft+célprémium

Jelentkezés: Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a  www.minddiak.hu/regisztracio honlapunkon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Tervezett kezdés: július 17.

Elvárások a jelölttel szemben

  • elõny: saját autó

Feladatok

  • forgalomszámlálás

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a  www.minddiak.hu/regisztracio honlapunkon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
  • Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!