Számítástechnikai eszközök tesztelése

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlõdését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különbözõ iparágakban mûködõ hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok
számítástechnikai eszközök tesztelése, vizsgálata tesztelési eredmények dokumentálása

Elvárások
18. életév betöltése aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább középszintû számítástechnika ismeret olyan diákok jelentkezését várjuk akik szeptembertõl is vállalni tudják a munkát

Munaidõ: Részmunkaidõs 4 órás munkarend, iskolai elfoglaltsághoz igazodó

Elõnyök
felsõfokú informatikai tanulmányok

Amit kínálunk: Diákbér: bruttó 564 Ft/óra Folyamatos munkavégzési lehetõség Rugalmas munkarend

Amennyiben a munka felkeltette érdeklõdésedet regisztráció után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed www.minddiak.hu/regisztracio honlapunkon.

Részletek Tervezett kezdés dátuma 2013. szeptember 2.

Elvárások a jelölttel szemben

  • elõny: felsõfokú informatikai tanulmányok

Feladatok

  • Számítástechnikai eszközök tesztelése