Adatrögzítés

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlõdését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különbözõ iparágakban mûködõ hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok
adatok számítógépre való rögzítése adminisztratív tevékenységek egyéb irodai teendõk ellátása

Elvárások
18. életév betöltése aktív nappali tagozatos tanulói jogviszony felhasználói szintû számítógépes ismeretek olyan diákok jelentkezését várjuk akik szeptembertõl is vállalni tudják a munkát

Munkaidõ: Részmunkaidõs 4 órás munkarend, iskolai elfoglaltsághoz igazodó

Amit kínálunk: Diákbér:bruttó 564 Ft/ óra Rugalmas idõbeosztás

Amennyiben a munka felkeltette érdeklõdésedet regisztráció után, várjuk

fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed a  www.minddiak.hu/regisztracio

honlapunkon.

Részletek Tervezett kezdés dátuma 2013. szeptember 2.

Elvárások a jelölttel szemben

  • felhasználói szintû számítógépes ismeretek

Feladatok

  • adatrögzítés