Zöldség árufeltöltő

Hirdetés feladója: Tesco
Munkavégzés helye: Orosháza (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltõ Szakterület megnevezése: Kiskereskedelem (áruházi területek) Munkavégzés helye: 5900 Orosháza, Vásárhely u. 23/a Fõbb feladatok: Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és elõírásokat. Biztosítja a szakszerû árufeltöltést. Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelõ minõségû és mennyiségû zöldségtermék legyen elérhetõ. Felügyeli a friss áru útját az átvételtõl az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást. A termékek fogyaszthatósági, illetve minõségmegõrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégezteti a leértékelés folyamatát. Gondoskodik a szakszerû szelektívhulladék-kezelésrõl és a hatékony energiagazdálkodásról. Munkakör betöltésének feltételei: általános iskolai végzettség, alapfokú termék- és áruismeret, erkölcsi bizonyítvány, egészségügyi alkalmasság, a 3 mûszakos munkarend vállalása, vevõközpontú szemlélet, lelkes és elkötelezett hozzáállás, készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre. Szükséges végzettség: általános iskola Szerzõdés típusa: Határozott Napi munkaidõ: Teljes munkaidõben Elõnyt jelent: multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat, kereskedelmi végzettség vagy gyakorlat, "B" kategóriás jogosítvány, targoncavezetõi engedély, a HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete. Jelentkezés határideje:

2013.11.15.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Feladatok

  • Zöldség árufeltöltõ

 A  tesco-karrier.hu   oldalon, regisztráció után.