Adminisztratív munka

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlõdését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különbözõ iparágakban mûködõ hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal multinacionális pénzügyi partnerünk békéscsabai fiókjába keresünk diákmunkatársakat adminisztratív területre.
Feladatok
Dossziék archiválása Iratok, dossziék szisztematikus rendezése Ügyfél státuszok jelölése a Vezetõk instrukciói szerint
Elvárások
Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony Önálló, precíz munkavégzés Napi 8 óra vállalása Monotonitás tûrés

Munkaidõ: 2013. december 2 - 6-ig, 8:00 - 16:00 óráig

Amit kínálunk igényes munkakörnyezet multinacionális cégnél szerezhetõ tapasztalat bruttó 600 Ft-os órabér Jelentkezés
Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével és fényképes önéletrajz feltöltésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerõseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Játssz velünk Te is!
December 31-ig gyûjts össze minél több szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja.

Szállj harcba a 100 000 Ft értékû Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következõ linkre: http://www.minddiak.hu/diakoknak/jatek/szuperorak

Elvárások a jelölttel szemben

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony

Feladatok

  • Adminisztratív munka

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével és fényképes önéletrajz feltöltésével tehetsz meg