Nyomdai kisegítő munka

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet késõbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetõséggel!

Feladatok
nyomdai kisegítés papírdobozok kifejtése fõállású nyomdai dolgozók munkájának segítése
Elvárások
nappali tagozatos hallgatói jogviszony 2013/14-es tanévben is 18.életév betöltése

Munkaidõ: Hétfõtõl péntekig  5:50-13:50 minimum 2 nap vállalása kötelezõ

Amit kínálunk: diákbér: bruttó 564 Ft/óra folytonos munkavégzési lehetõség barátságos munkakör

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével és fényképes önéletrajz feltöltésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Részletek Tervezett kezdés dátuma 2013. december 9.

Elvárások a jelölttel szemben

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony 2013/14-es tanévben is

Feladatok

  • Nyomdai kisegítõ munka