Hostess

Hirdetés feladója: Mind-Diák Szövetkezet
Munkavégzés helye: Békéscsaba (Békés megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetõség, rugalmas munkaidõ, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következõ!
Feladatok
tea kóstoltatás emberek megszólítása
Elvárások
18. életév betöltése kommunkikatív hozzáállás ápolt megjelenés

Munkaidõ: December 6;December 13. 9:30-14:30

Elõnyök
egészségügyi kiskönyv mindkét nap vállalása
Amit kínálunk: Alkalmi munkalehetõség Munkabér:bruttó 700 Ft/ óra 5 órás munkarend Jelentkezés:

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével és FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ feltöltésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Részletek Tervezett kezdés dátuma 2013. december 6.

Elvárások a jelölttel szemben

  • ápolt megjelenés

Feladatok

  • Hostess

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történõ regisztráció után a pozíció megjelölésével és fényképes önéletrajz feltöltésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!