HR gyakornok - 2 fő

Hirdetés feladója: Robert Bosch Elektronika Kft.
Munkavégzés helye: Hatvan (Heves megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Ha szeretnéd elméleti tudásodat a gyakorlatban is kipróbálni, illetve pályakezdõként tapasztalatot szerezni egy világszínvonalú, dinamikusan fejlõdõ multinacionális vállalatnál, akkor ragadd meg ezt a lehetõséget! Lehetõséget kínálunk az egyetemi kötelez

Elvárások a jelölttel szemben

  • Folyamatban lévõ felsõfokú HR tanulmányok
  • Társalgási szintû német- / angolnyelv-tudás ( személyzetfejlesztés területén elvárt a kommunikációképes németnyelv-tudás)
  • Felhasználói szintû MS Office ismeretek
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Precizitás, rugalmasság
  • Jó kapcsolatteremtõ képesség és kezdeményezõ készség
  • Önálló munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint
  • Német - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • nincs megadva

Feladatok

  • Személyzetfejlesztés területen:
  • Képzések szervezése és elõkészítése
  • Képzési hatékonyság mérése
  • Gyakornokok toborzás-kiválasztásában való közremûködés (telefonos interjúk készítése
  • Képzési és gyakornoki pályázói adatbank folyamatos frissítése
  • Toborzás-kiválasztás területén:
  • Új munkaerõ felvételében való közremûködés
  • Beérkezõ pályázatok regisztrálása, pályázói adatbank folyamatos aktualizálása
  • Pályázókkal való telefonos interjúk készítése
  • Állásinterjúk szervezése
  • Állásbörzék szervezésében való aktív közremûködés

kérjük, küldje el magyar, illetve idegen nyelvû fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre: Robert Bosch Elektronika Kft. 3001 Hatvan, Pf.: 60., Személyügyi Osztály, vagy hr_hatvan@hu.bosch.com www.bosch.hu/jobs