Logisztikai kontroller

Hirdetés feladója: Robert Bosch Elektronika Kft.
Munkavégzés helye: Hatvan (Heves megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
"Made by Bosch" - ez a három szó világszínvonalú minõséget jelent. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. a nemzetközi vállalatcsoport legnagyobb autóelektronikát gyártó üzeme. Termékeink olyan elektronikai vezérlõegységek, illetve berendezések, melyek az autózást könnyebbé, biztonságosabbá és környezetkímélõbbé teszik. Termékeink között szerepel motorvezérlõ, légzsákvezérlés, automata sebességváltó- és ABS vezérlõ, szervokormány-vezérlõ, ESP szenzor, mûszerfal, ablakemelõ- és klímabefúvó vezérlõ, valamint fedélzeti vezérlõ. Logisztikai osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe: Logisztikai kontroller

Elvárások a jelölttel szemben

  • felsõfokú pénzügyi végzettség
  • német vagy angol nyelv tárgyalóképes ismerete (német preferáltabb)
  • felhasználó szintû számítógépes ismeretek
  • határozott fellépés, rugalmasság
  • csapatmunka

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint
  • Német - Társalgási szint

Előnyt jelent

  • SAP R/3-ban való jártasság
  • SAP BW ismerete
  • hasonló (multinacionális) környezetben szerzett tapasztalat

Feladatok

  • teljes spektrumú logisztikai- és készletkontrolling
  • különbözõ prognózisok készítése (árbevétel, készlet, selejtezés, külsõ logisztikai költségek)
  • logisztikai riportok, beszámolók elõállítása a közép-, és felsõvezetés részére
  • gazdasági terv készítése

kérjük, küldje el magyar, illetve idegen nyelvû fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre: Robert Bosch Elektronika Kft. 3001 Hatvan, Pf.: 60., Személyügyi Osztály, vagy hr_hatvan@hu.bosch.com www.bosch.hu/jobs