Termékmérnök

Hirdetés feladója: Robert Bosch Elektronika Kft.
Munkavégzés helye: Hatvan (Heves megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
"Made by Bosch" - ez a három szó világszínvonalú minõséget jelent. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. a nemzetközi vállalatcsoport legnagyobb autóelektronikát gyártó üzeme. Termékeink olyan elektronikai vezérlõegységek, illetve berendezések, melyek az autózást könnyebbé, biztonságosabbá és környezetkímélõbbé teszik. Termékeink között szerepel motorvezérlõ, légzsákvezérlés, automata sebességváltó- és ABS vezérlõ, szervokormány-vezérlõ, ESP szenzor, mûszerfal, ablakemelõ- és klímabefúvó vezérlõ, valamint fedélzeti vezérlõ. A fedélzeti vezérlõt gyártó osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe: Termékmérnök

Elvárások a jelölttel szemben

  • mûszaki területen szerzett fõiskolai/egyetemi végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat hasonló pozícióban
  • Középfokú angol nyelv-ismeret, szóban és írásban
  • német nyelv ismerete elõny
  • Magas szintû számítástechnikai ismeret (MS

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • német nyelv ismerete szóban és írásban

Feladatok

  • Új termékek, termékváltozások bevezetése (EWAK, SOP, felfutás)
  • A termék életciklusának megfelelõ gyártási dokumentációk nyomon követése (engedélyeztetés, felfutás, letiltás)
  • Annak biztosítása, hogy a gyártási folyamatok megfelelnek a TS16949 rend-szer követelményeinek (FMEA, PQP folyamatos frissítése)
  • Közremûködés a minõséggel kapcsolatos intézkedésekben (ECR, FMEA)
  • Termékek gyártásával kapcsolatos minõségi, költség és szállítási mutatók folyamatos javítása
  • Az ehhez szükséges adatok nyilvántartása, összegyûjtése, kimutatások készítése
  • A céltól való eltérés esetén hibaelemzés, intézkedések definiálása a társosztályok és MFH érintett dolgozói bevonásával, az intézkedések bevezetésének és hatásosságának nyomon követése
  • A gyártási folyamatok problémáinak megoldására irányuló mûszaki támogatás
  • Folyamatos együttmûködés a társosztályokkal, különösen a minõségbiztosítási és mûszaki támogató osztályokkal
  • Minõségi problémák esetén a szükséges intézkedések meghozatala (pl. zárolás, válogatás, stb.) és a szükséges dokumentumok (pl. 8D, SF) elkészítése
  • Minõségügyi kérdésekben a direkt dolgozók támogatása, tájékoztatása, oktatása, és az ehhez szükséges dokumentumok (pl. hibakatalógus, PA) elkészítése

kérjük, küldje el magyar, illetve idegen nyelvû fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre: Robert Bosch Elektronika Kft. 3001 Hatvan, Pf.: 60., Személyügyi Osztály, vagy hr_hatvan@hu.bosch.com www.bosch.hu/jobs