Gépkezelő, targoncavezetői tapasztalattal

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 31.
Várható kezdés: 2017. február 28.

Magyarország legnagyobb csiszolóanyag gyártó- és forgalmazó cégéhez keresünk munkatársakat, gépkezelői munkakörbe, targoncavezetői tapasztalattal.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • alapfokú végzettség;
  • megbízható munkavégzés;
  • targoncavezetői engedély;
  • fizikai munkakörben szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladat:

  • anyagmozgatás;
  • kész csiszolótermékek méretre vágása gép segítségével;
  • részvétel a gyártási folyamatban;
  • tekercsek ráhelyezése a gyártó gépre oldalvillás targoncával.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest 22. kerület;
  • munkaidő: két műszakos munkarend: 5:40-14.00; 14.00-22:20;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség, megbízható munkahely.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson és jelentkezzen az alábbi linken: http://bit.ly/2m494at

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 577 3659