Udvaros-targoncavezető

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Dunakeszi (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 31.
Várható kezdés: 2017. március 20.

Alábbi hirdetésünkkel udvaros-targoncavezető munkatársat keresünk élelmiszeripari termékek kereskedelmével foglalkozó céghez.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások a leendő munkatárssal kapcsolatban:

  • targoncavezetői jogosítvány;
  • megfelelő állóképesség;
  • targoncavezetői tapasztalat.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • telephelyen belüli raklapok összeszedése;
  • az épületen kívüli területek rendben tartása, takarítása;
  • télen hó eltakarítás, síkosságmentesítés;
  • nyáron fűnyírás, növénygondozás.

Munkaidő: napi 6 óra: 10:00-16:20, de rugalmasan, lehetőleg délutánba nyúlóan

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges

Érdeklődni: +36306058667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Űrlap:

További lehetőségeink:

www.produkteam.hu