Villamosmérnök gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. július 14.
Várható kezdés: 2017. április 17.

Egy jó hangulatú, fiatalos csapatba keresünk villamosmérnök gyakornokot. A partnerünk villamosipari berendezésekkel foglalkozik. A munka akár szakmai gyakorlatnak is elfogadható illetve végzős diákok jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Budaörs (Móricz Zsigmond körtértől 25 perc busszal)

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

18 éven felüli aktív/passzív féléves nappali tagozatos diákok;

villamosmérnöki tanulmányok.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

villamos tervek számítógépes rajzolása;

helyszíni ellenőrzések elvégzése.

Munkaidő: 20-25 óra vállalása hétköznapokon.

Órabér: bruttó 1100 Ft

Jelentkezés: a  budapest@melo-depo.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal, a tárgy mezőben tüntesd fel a munka számát: „3737/1”, és regisztrálj az alábbi linken: http://www.melo-depo.hu/jelentkezes/67