HR gyakornok és recepciós diákmunka

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. július 01.
Várható kezdés: 2017. május 08.

Üdítőket forgalmazó partnercégünk számára keresünk nappali tagozatos diákokat. Májusi munkakezdéssel akár a nyár végéig, ahol tanulásra, fejlődésre és feljebblépésre is van lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest,  XXIII. kerület a Határ úttól 66/66E busszal jól megközelíthető.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • középfokú angol nyelvtudás;
  • precizitás;
  • jó kommunikációs készség és talpraesettség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

  • HR adminisztráció;
  • ügyfelek fogadása;

beérkező hívások és üzenetek megválaszolása

Munkaidő: májusban és június után hétköznapokon heti 20-25 órában, júniusban hétköznapokon heti 40 órában.

Órabér: bruttó 1000ft/óra

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/jelentkezes/81