Műszaki eladó/értékesítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Siófok (Somogy megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 18.
Várható kezdés: 2017. június 01.

Magyarország egyik piacvezető, épületgépészeti termékeket forgalmazó vállalata a fokozódó igények kiszolgálására munkatársat keres az alábbi munkakörbe: MŰSZAKI ELADÓ/ÉRTÉKESÍTŐ.

Munkavégzés helye: Siófok/Dunakeszi/Pécs/Salgótarján

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• legalább középfokú végzettség
• alapvető gépészeti termékismeret (épületgépészeti, fűtés, víz, klíma, légtechnika)
• értékesítési és/vagy kereskedelmi tapasztalat
• pénztárkezelési gyakorlat
• piacismeret
• jó kommunikációs készség
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• erkölcsi bizonyítvány
• dinamikus, nyitott az új kihívások iránt

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

• meglévő vevőkör folyamatos gondozása
• pultos értékesítés
• vevőkör építése
• termékismereten alapuló szaktanácsadás
• az üzlet napi feladatainak elvégzése, és ellenőrzése.
• árajánlatok készítése, ajánlatkövetés, kintlévőség kezelés
• eladási helyre vonatkozó árumozgás,
• árukiadás és áruátvétel minőségének ellenőrzése
• részvétel a vevőrendezvények szervezésében, végrehajtásában

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát
„értékesítő – helységnév” hivatkozással, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségre küldje:
E-mail: karrier@mart.hu