Pénzügyi asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 18.
Várható kezdés: 2017. június 01.

Új kollégát keresünk a 13. kerületben multinacionális cég fiatalos, lendületes pénzügyi csapatába.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-Pénzügyi végzettség vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
-Kommunikációképes angol nyelvtudás
-Jó kommunikáció készség
-Csapatszellem

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

A munkakör tartalmazza a napi termék számlák, a cég más csapataitól érkező egyedi számlák illetve FI számlák kiállítását.

Vevőkkel illetve vevőszolgálattal való kapcsolattartás. Külföldi vevőkkel való egyeztetések készítése havi rendszerességgel.

Részvétel a költség elszámolások ellenőrzésében/könyvelésében. Feladatokhoz kapcsolódó nyilvántartások, dokumentációk, kimutatások készítése. Részvétel a havi zárási folyamatokban.

Jelentkezéseket üzenetben fizetési igény feltüntetésével várom! diana.baranyi@schneider-electric.com