Fényező munkatársat keresünk!

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 31.
Várható kezdés: 2017. május 15.

Magyar tervezők és fejlesztők által megálmodott kerékpárokat gyártó partnercégünk számára keresünk fényező munkatársat. Egy barátságos 4 fős csapatba megemelkedett megrendelések miatt keressük a leendő kollégát.

Elvárások a jelölttel szemben

Előny:

  • szakirányú végzettség;
  • por és/vagy oldószeres festésben való jártasság;
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok :

  • kerékpárvázak fényezésre való előkészítése;
  • por és vizes bázisú festéstechnológia alkalmazása;
  • munkaterület, gépek, berendezések tisztántartása.

Amit kínálunk:

  • juttatás: alapbér, teljesítménybónusz és cafetéria;
  • családias, jó hangulatú közösség;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

Munkavégzés ideje: hétköznapokon állandó délelőttös műszak 7:00-15:50-ig.

Jelentkezés módja: amennyiben azonosulni tud a munkakörrel, következő linken található űrlap kitöltésével, önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni: www.produkteam.hu/oneletrajz/fenyezo_munkatarsbudapest_xvikerulet