Könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 31.
Várható kezdés: 2017. június 01.

Nemzetközi médiapiacon tevékenykedő IKO MEDIA GROUP Budapest, II. kerületi székhelyére könyvelőt keres

Elvárások a jelölttel szemben

• könyvelői munkakörben eltöltött legalább 1-3 éves gyakorlat (könyvelőirodai tapasztalat előnyt jelent),
• mérlegképes könyvelői végzettség előny,
• megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban,
• számviteli (Visual Apollo ismeret előnyt jelent) és ügyviteli szoftverek (pl.: Microsoft Excel, Word, Outlook) biztos felhasználói ismerete,
• hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

• kimenő számlák kiállítása és azok könyvelése,
• bejövő számlák könyvelése,
• bank és pénztár könyvelések,
• vegyes könyvelések,
• tárgyi eszközök aktiválása,
• készletek folyamatos mennyiségi és értékbeni nyilvántartása, egyeztetése
• leltározási, leltárellenőri feladatok ellátása
• vevő, szállító analitika karbantartása, egyeztetések a partnerekkel,
• mérleg számlák egyeztetése,
• adóbevallások készítése,
• statisztikák készítése,
• ad-hoc riportok készítése,
• éves zárási feladatokban való részvétel,
• beszámoló elkészítésében való közreműködés,
• együttműködés az ügyfelekkel, könyvvizsgálóval, ellenőrző szervekkel (Adóhatóság, Önkormányzat)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: esztero.mercedesz@ikoservices.hu