Üzletkötő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 19.
Várható kezdés: 2017. június 01.

Szeretnél Üzletvezető lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruház budaörsi szaküzletében?

Elvárások a jelölttel szemben

Mit kérünk Tőled?

• Vezetői tapasztalatot,
• középfokú végzettséget,
• értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képességet,
• jó számítógépes ismereteket, precizitást az adminisztrációs feladatokban,
• kiváló kommunikációs, jó problémamegoldó készséget,
• önállóságot és felelősségvállalást,
• megoldás-orientált hozzáállást, proaktivitást,
• jó változáskezelési készséget,
• vásárlóközpontúságot.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

• Kereskedelmi végzettség,
• műszaki kereskedelemben szerzett releváns tapasztalat.

Feladatok

Milyen feladataid lennének?

• Az üzlet sztenderdjein, a dolgozók szakmai felkészültségén, az árumennyiség biztosításán és választék kialakításán keresztül a legmagasabb szintű vásárlói élmény biztosítása, ezáltal az üzlet forgalmi terveinek teljesítése;
• a részterületek (üzemeltetés, értékesítés, raktár, pénztár) koordinálása, gördülékeny üzletmenet biztosítása;
• az üzlet irányításával kapcsolatos management feladatok ellátása
• az üzlet működéséhez szükséges tárgyi- és fogyóeszköz ellátmány biztosítása;
• pénzügyi feladatok nyomon követése, irányítása;
• a munkahelyi fegyelem, a munkavédelmi előírások betartatása;
• a hatósági, jogszabályi, céges előírások ismerete, betartása és betartatása;
• készletgazdálkodáshoz kapcsoló feladatok koordinálása, ellenőrzés, leltárkészítés;
• hitelszerződések ellenőrzése, jóváhagyása;
• biztosításokkal, egyéb szolgáltatásokkal kapcsolatos ügyintézések;
• kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel, társosztályokkal;
• heti riportok készítése a menedzsment részére.

Hol fogsz dolgozni?
• Budaörsön, az Extreme Digital újonnan nyíló szaküzletében (2040 Budaörs, Kinizsi u. 5.)

Hogyan tudsz jelentkezni?
• fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4034100601@edigital.hu