Ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 19.
Várható kezdés: 2017. június 01.

Talpraesett vagy és szeretsz emberekkel dolgozni? Csatlakozz hozzánk!

Elvárások a jelölttel szemben

Kiket keresünk?

• Legyél ügyfélorientált, nyitott, kommunikatív személyiség, aki könnyen épít ki új kapcsolatokat az emberekkel. Emellett nagyon fontos, hogy tudj önállóan is dolgozni. Angol nyelvtudás alapszintű ismerete ajánlott.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

Főbb feladatok:

• Sportolók, szurkolók és önkéntesek támogatása, tájékoztatása
• Kapcsolattartás e-mailben és telefonon,
• Esetlegesen felmerülő problémák megoldása, diszpécseri feladatok
• Az online chat applikációban felmerülő kérdések megválaszolása, érdeklődők tájékoztatása

Egyéb információ

• Kezdés: Június 1.
• Helyszín: Budapest XIII. kerület
• Munkaidő: két műszakban, megbeszélés szerint, napi 8 óra

Várjuk fényképes önéletrajzodat, bérigénnyel együtt a callcenter@rendi.hu e-mail címre.