Ügyviteli és belső értékesítési munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 22.
Várható kezdés: 2017. június 01.

Gépészeti szigetelőanyagok gyártásával foglalkozó megbízónk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYVITELI ÉS BELSŐ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások

• Középfokú végzettség;
• Kommunikációképes angol nyelvtudás;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office);
• Előny: német nyelvtudás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Feladatok

Feladatok

• Ügyviteli folyamatok biztosítása és kontrollja;
• Marketing és promóciós tevékenységes kezdeményezése, kidolgozása és végrehajtása;
• Értékesítés támogatása és új lehetőségek felkutatása;
• Háttér támogatás pénzügyi és egyéb kimutatások készítésével;
• Betérő vagy betelefonáló vevők információval történő ellátása;
• Iroda és a napi tevékenység szervezése, irányítása.

Egyéb információk:

• Elsődlegesen: XI. kerület Herceghalom utca
• Esetenként: III. kerület Csillaghegyi út

Ha felkeltette az érdeklődését a pozíció, küldje el önéletrajzát az e.torok@trenkwalder.com címre „Ügyviteli és Belső értékesítési munkatárs” tárgy mezővel.