Asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. május 22.
Várható kezdés: 2017. június 01.

Széles hazai vevőkörrel és stabil nemzetközi beszállítói háttérrel rendelkező, piacvezető szórakoztatóelektronikai termékeket forgalmazó budapesti székhelyű cég keres értékesítési csapatának támogatásához

ASSZISZTENST.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Minimum középfokú (lehetőleg kereskedelmi) végzettség
• Jó kommunikációs készség
• Gyors helyzetfelismerő és jó problémamegoldó képesség
• Önálló, dinamikus munkavégzés
 • Kulcs-Soft ügyviteli program felhasználói szintű ismerete

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

• az értékesítők munkatársának aktív támogatása
• számlázás
• irodai adminisztráció

Munkavégzés helye:

• Budapest, XI. kerület

Munkakezdés időpontja: azonnal
Kérjük, hogy fényképes pályázatát fizetési igényének megjelölésével az info@invitone.hu címre küldje el.