Kézi Hegesztő– Pest megye déli része

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 31.
Várható kezdés: 2017. július 24.

Ha szeretnél hosszú távon egy stabil háttérrel rendelkező cégnél dolgozni, akkor jelentkezz az alábbi hirdetésünkre.

Nemzetközileg világelső villamos szerelési anyagokat valamint villám és túlfeszültség védelmi termékek gyártó partnercégünk számára keresünk kézi hegesztőket.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-          hegesztő szakmunkás végzettség;

-          OKJ-s eljárás szerinti hegesztői bizonyítvány;

-          hegesztői minősítés;

-          önálló munkavégzés.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

-          AVI hegesztői tapasztalat valamint alumíniumos területen szerzett jártasság előnyt jelent.

Feladatok

Feladatok:

-          műanyag és fém termékek megmunkálása;

-          alkatrészek hegesztése;

-          minőségi hibák kiszűrése;

-          hegesztési varratok lecsiszolása.

Egyéb információk:

-          munkavégzés helye: Pest megye déli része

-          Céges autóbusz biztosított az alábbi településekről: Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Felsővány, Alsóvány, Ürbő, Kiskunlacháza, Apaj, Dömsöd, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Ócsa, Felsőbabád, Alsóbabád, Táborfalva, Örkény, Hernád, Tatárszentgyörgy, Dabas.

Jelentkezés: http://produkteam.hu/oneletrajz/kezi_hegeszto_bugyi_telepules