Technical Project Manager

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szeged (Csongrád megye)
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 13.
Várható kezdés: 2017. szeptember 01.

Technical Project Manager pozícióra keresünk munkatársat szegedi startup irodánkba, teljesmunkaidőbe, akár azonnali kezdéssel!

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK

- Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
- Programozási és szoftverfejlesztési ismeretek
- Webes technológiák ismerete (API-k, SDK-k, különféle alkalmazásszerverek)
- Megbízhatóság, pontosság, precizitás, határozottság, magabiztosság
- Jó kommunikációs, szervezői készség és problémamegoldó képesség
- Önálló munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

FELADATOK

- Megvizsgálni ügyfelünk és az Antavo rendszere közötti integráció technikai feltételeit
- Project timeline készítése az integráció lépéseiről
- Kapcsolattartás a fejlesztői csapattal az integráció megvalósítása érdekében
- Folyamatos kommunikáció az ügyfél technikai csapatával
- Integrációs határidők meghatározása és betartatása
- Technikai és integrációs dokumentációk készítése angol nyelven
- Személyes találkozók külföldi ügyfeleinkkel
- Partnercégek technikai integrációjának vizsgálata, megvalósítása

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 13. (éjfél)

Jelentkezni az alábbi oldal kitöltésével tudsz: https://antavo.com/job/technical-project-manager/