Könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 31.
Várható kezdés: 2017. szeptember 04.

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát, mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált.

Ha kedvet érzel és megfelelsz az alábbiaknak valamint szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni akkor téged keresünk teljes munkaidőben budaörsi központunkba mint: Könyvelő.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
• Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
• Alapfokú német vagy angol nyelvtudás
• Analitikus gondolkodás, és számviteli ismeret
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Megbízhatóság, precizitás
• A hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok
  • Német - alapfok

Előnyt jelent

A hasonló területen szerzett tapasztalat előny.

Feladatok

Feladatok:

• Szállítói számlák könyvelése, egyeztetések
• A havi/éves zárlati teendőkben való részvétel
• Intercompany egyeztetések
• Vevői számlák kiállítása, könyvelése, egyeztetések
• Egyéb nyilvántartások vezetése és egyeztetések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küld el a magyar nyelvű fényképes önéletrajzod 2017.08.31-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Minden pályázót kiértesítünk.

Jelentkezésed az annamaria.nagy@kika.com email címre várjuk.