Front office munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 11.
Várható kezdés: 2017. augusztus 21.

FRONT OFFICE MUNKATÁRSAT KERES A MANDALA DAY SPA.

Ha többet érzel magadban annál, hogy szimplán csak recepciós légy, jelentkezz 14 éve sikeresen működő, luxus színvonalú szolgáltatásokat nyújtó day spa szalonunkba, ahol számtalan kihívás vár rád!Munkatársunk garantáltan több, mint egy recepciós! Összetett booking rendszert kezel, szervez, koordinál, irányít, adminisztrál és tökéletessé teszi vendégeink itt tartózkodását. Kézben tartja a dolgokat és villámgyorsan megoldja a kisebb-nagyobb problémákat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás, a mindennapos kommunikációhoz
- Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása (hétvégén, esti órákban is)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Önálló munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny:

- szakmai gyakorlat, vendéglátásban, kereskedelemben és hotelben szerzett tapasztalat
- egyéb idegen nyelvek társalgási szintű ismerete

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

- A spa széleskörű szolgáltatási portfóliójának alapos ismerete, a csomagok, szolgáltatások ajánlása vendégeinknek
- Összetett booking rendszer kezelése
- Magyar és angol nyelvű telefonok és e-mailek kezelése
- Vendégek fogadása, vendégelégedettség biztosítása a magas minőségi elvárások alapján
- Széleskörű adminisztrációs teendők
- Különböző fizetési módok ismerete, kasszakezelés

- Ápolt megjelenés, barátságos, készséges és vendégorientált fellépés
- Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság, alaposság
- Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség
- Megnyerő, nyugodt, szimpatikus, de kiemelkedően energikus egyéniség
- Kiváló szervezőkészség
- Gyorsaság
- Stressztűrő képesség
- Nagyfokú precizitás

Munkavégzés helye: Budapest
Munkába állás dátuma: azonnal

Angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, a pozíció és fizetési igény megjelölésével a marketing@mandaladayspa.hu e-mail címre várjuk a jelentkezéseket!