Designer

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 13.
Várható kezdés: 2017. szeptember 01.

Designeri pozíció betöltésre vár!

A Digitalwave legalább 1,5-2 éves tapasztalattal rendelkező designert keres. Ugyan elsősorban online projektekkel foglalkozunk, de nem árt, ha nem okoz gondot 1-1 anyag nyomdai leadása sem.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárásaink:

• Tapasztalat weboldalak tervezésében (nem kell UX-esnek lenned, de nem árt, ha van rá affinitásod)
• Tapasztalat social media felületekre szánt anyagok előállításában
• Kreatív látásmód
• Proaktivitás
• Adobe programcsalád...ezt talán részleteznünk sem kell.

  • Nincs -

Feladatok

Amikkel szeretnénk, ha foglalkoznál:

• Weboldalak, akár már a tervezéstől a látványtervek véglegesítéséig
• Social media anyagok
• Bannerek
• Prezentációk
• Kreatív ötleteléseken való (pro)aktív részvétel

Ha szívesen dolgoznál velünk, várjuk leveledet, önéletrajzoddal, portfólióddal és a fizetési igényeddel együtt a job@digitalwave.hu címre 2017. augusztus 13-ig.

Köszönjük!