Fizikai munka Dunaharasztiban

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 31.
Várható kezdés: 2017. augusztus 08.

Új állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnek, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Jelenleg a dunaharaszti iparterületen lévő kereskedelmi és gyártó tevékenységet folytató partnerünkhöz keresünk növekvő termelés kiszolgálására új kollégákat.  Jó munkakörülmények között, egy családias hangulatú csapat várja a jelentkezőket, aki munkájával támogatja a gyártás mindennapjait. Az itt töltött idő alatt egy új szakmát is elsajátítanak a munkavállalók, melyre máshol nincs lehetőség.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség;
  • büntetlen előélet;
  • ERŐS FIZIKUM (nehéz, nagyméretű termékek mozgatása);
  • ápolt megjelenés, önmagára és munkájára egyaránt igényesség.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • gyártási folyamatokba való becsatlakozás;
  • új termékek előállítása;
  • rakodás, pakolás;
  • szerelési és javítási munkálatokban való segédkezés.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Dunaharaszti, Ipartelep;
  • munkaidő: teljes munkaidő, 7:30-16:30;
  • munkába állás időpontja: azonnal.

Jelentkezés módja: a „Jelentkezem” gombra kattintva töltse fel önéletrajzát és bérigényét: http://produkteam.hu/oneletrajz/fizikai_munka_dunaharasztin