Könyvelő asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 16.
Várható kezdés: 2017. szeptember 01.

Nemzetközi hátterű partnercégünk budapesti irodájába keresünk munkatársakat Könyvelő asszisztensmunkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások

• Érettségi (preferáltan közgazdasági szakközépiskolai)
• Középfokú angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

• OKJ-s pénzügy-számviteli végzettség
• Gazdasági területen szerzett diploma, a számvitel alapjainak ismerete

Feladatok

Feladatok

• Kimenő pénzmozgások naponta történő indítása és ellenőrzése és az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
• Kifizetésekhez kapcsolódó extra kérések kezelése
• Kifizetéshez kapcsolódó főkönyvi számlák heti szintű ellenőrzése és az eltérések nyomozása
• Kapcsolattartás a társosztályokkal napi szinten angol nyelven
• Havi zárásban való részvétel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/1-3 év tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz a julia.vass@manpowergroup.hu email címen.