Laborvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Csorna (Győr-Moson-Sopron megye)
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 16.
Várható kezdés: 2017. szeptember 01.

Csornai tejüzemünk az alábbi munkakörbe várja új munkatársát:

Laborvezető

A Sole-Mizo Zrt. Magyarország vezető tejipari vállalata. Ezer alkalmazottunk büszke arra, hogy számtalan fogyasztónak kínálunk kiváló minőségű alapanyagokból előállított, egészséges és finom táplálékot. Hosszú távú, változatos munkalehetőség vár. Személyes fejlődésedhez a Sole-Mizo Zrt. tanfolyamokkal is hozzájárul. Utánpótlás-programunknak köszönhetően a karrieredet is építheted.

Ha te is részese kívánsz lenni egy tejes kalandnak, csatlakozz a Mizo csapatához!

Elvárások a jelölttel szemben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

 Felsőfokú élelmiszeripari, vagy vegyipari végzettség
 Legalább 5 év hasonló területen, tejiparban vagy élelmiszeripari laborban szerzett tapasztalat
 Hatósági, HACCP élelmiszerbiztonsági előírások teljes körű ismerete
 Vezetői készségek, képességek (irányítás, ellenőrzés, visszajelzés)
 Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
 Magabiztos office ismeretek
 Angol nyelvismeret.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Vállalatirányítási rendszer (SAP) és tejipari technológiák ismerete.

Feladatok

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

 A laboratórium munkájának megszervezése, szakmai irányítása és a forgalomba kerülő termékek a mindenkori szabványoknak, előírásoknak, minőségi követelményeknek való megfelelőségének biztosítása.
 A minőségirányítási rendszer laboratóriummal kapcsolatos dokumentumainak karbantartása.
 A labor munkája során felmerült nem megfelelőségek nyomon követése, a nem megfelelő termékek kezelésére vonatkozó előírások betartásának ellenőrzése.
 Az élelmiszeripari üzemre, laboratóriumra vonatkozó higiéniai, személyi higiéniai szabályok betartása és betartatása.
 Javaslattétel a késztermékek minőségét javító technológiai paraméterekre.
 Vevői és minőségügyi auditok lebonyolítása.
 Minőségügyi reklamációk kezelése.
 Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel, akkreditált laboratóriumokkal.
 Jelentések, minőségügyi statisztikák készítése.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 9300 Csorna, Soproni út 1.

JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA: Önéletrajz küldésével a csorna@solemizo.bonafarm.hu e-mail címen.