ÉRTÉKESÍTŐ (Budaörs)

Hirdetés feladója: Extreme Digital Zrt.
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 07.
Várható kezdés: 2017. szeptember 11.

Az EXTREME DIGITAL munkatársat keres ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe, Budaörsre!

Elvárások a jelölttel szemben

Mit kérünk Tőled?
• Műszaki termékek iránti érdeklődést,
• jó számítógépes ismereteket,
• ügyfélorientált gondolkodásmódot,
• jó kommunikációs, kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készséget,
• precíz és önálló munkavégzést, ugyanakkor hajlandóságot a csapatmunkára,
• terhelhetőséget, megbízhatóságot,
• középfokú végzettséget.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
• Műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat.

Feladatok

Milyen feladatokat kínálunk neked?
• Műszaki tanácsadást a szaküzletbe betérő vásárlók számára,
• műszaki termékek, valamint szolgáltatások értékesítését,
• a termékek naprakész ismeretét,
• árukiadást, -bevételezést,
• a bolti rend fenntartásában való részvételt,
• a munkakörrel kapcsolatos oktatásokon való részvételt.

Hol fogsz dolgozni?
Budaörsön, az Extreme Digital szaküzletében (2040 Budaörs, Kinizsi u. 5.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

• Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4034061601@edigital.hu