RAKTÁROS (Budapest – IV. ker., Ezred u.)

Hirdetés feladója: Extreme Digital Zrt.
Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 31.
Várható kezdés: 2017. október 01.

Az EXTREME DIGITAL munkatársat keres RAKTÁROS munkakörbe, budapesti központi, elosztó raktárába!

Elvárások a jelölttel szemben

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

• Lojalitást, terhelhetőséget, fegyelmezettséget,
• precíz és önálló munkavégzést, ugyanakkor hajlandóságot a csapatmunkára,
• középfokú végzettséget.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny: targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat.

Feladatok

Milyen feladatokat kínálunk neked?
• A raktárba beszállítandó anyagok mennyiségi és minőségi átvételét, egyeztetését a szállítólevélen feltüntetett mennyiséggel, eltérés esetén közvetlen felettes értesítését,
• a raktárból kiszállítandó anyagok a megfelelő polcról történő összeszedését, ellenőrzését, rendelésenkénti felcímkézését, csomagolását, és megfelelő helyre történő továbbítását,
• a raktárrend figyelembevételével, és a gazdaságos helykihasználás érdekében a raktárban történő árumozgatást,
• a raktárban elhelyezett áruk és eszközök védelmét,
• a raktár tisztaságának megőrzését és a raktár rendjének fenntartását,
• bizonylati rendbetartását,
• munka, tűz- és balesetvédelem betartását.

Hol fogsz dolgozni?
• Budapesten, az Extreme Digital központi raktárában (1044 Budapest, Ezred utca 1-3.)

Hogyan tudsz jelentkezni?
• Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4034021801@edigital.hu