Tanító, tanár

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Veresegyház (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. november 30.
Várható kezdés: 2017. november 30.

Tanítókat és tanárokat keres a Future School Veresegyház!

Iskolánk gyermekközpontúság elvét követő, a gyermeki kíváncsiságot fenntartani képes, tanulás örömét átadó tanítót, illetve tanárokat keres.

A Veresegyházon induló, Future School Általános Iskola 2018. szeptemberétől 1. 2. 3. és 5. osztályokat indít.Ezekhez az osztályokhoz keresünk alsós tanítókat, felsős szaktanárokat.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha a szívesen alkalmazod vagy alkalmaznád az élménypedagógiai módszereket, rendszerszemléletet, projekt alapú oktatást. Szeretnél kimagasló körülmények között dolgozni, átlagon felüli fizetésért és lényeg számodra, hogy a gyerekek az iskolai évek alatt ne veszítsék el a tanulási kedvüket és érdeklődésüket.

Elvárjuk és támogatjuk az önállóságot a munkában, aktív együttműködést a pedagógiai programban és az iskola fejlesztésében, csapatmunkát.

Várunk csapatunkban, ha olyan helyet keresel, ahol az elkötelezettségedre, nyitottságodra értékként tekintenek, a kreativitásod és folyamatos fejlődni vágyásod elismerést és továbbképzési lehetőségeket eredményez.

  • Nincs -

Feladatok

Tanár, tanítói feladatok ellátása.

Önéletrajzodat és rövid bemutatkozó leveledet a hello@futureschool.hu címre várjuk.