PÉNZTÁROS (Sugár)

Hirdetés feladója: Extreme Digital Zrt.
Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 31.
Várható kezdés: 2017. október 01.

Az Extreme Digital munkatársat keres Pénztáros munkakörbe, a Sugár Üzletközpontban lévő szaküzletébe!

Elvárások a jelölttel szemben

Mit kérünk Tőled?
• Középfokú végzettséget,
• műszaki eszközök, tartozékok alap szintű ismeretét,
• ügyfélorientált gondolkodásmódot,
• jó kommunikációs, kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készséget,
• precíz, energikus munkavégzést.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny: Pénztáros munkakörben szerzett tapasztalat (pénz- és bankkártya-kezelési gyakorlat, utalvánnyal való fizetési mód ismerete).

Feladatok

Milyen feladatokat kínálunk neked?
• Pénztár nyitás-zárást, készpénz, bankkártya és utalványok kezelését,
• a boltban működő pénztári folyamatok kezelését,
• vásárolt termékek igény szerinti bemutatását, kiadását,
• kiszámlázást,
• rendelésekkel kapcsolatos vevői tájékoztatást.

Hol fogsz dolgozni?
• A Sugár Üzletközpontban, az Extreme Digital szaküzletében.

Hogyan tudsz jelentkezni?
• Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4034185001@edigital.hu