Ügyfélszolgálati ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 30.
Várható kezdés: 2017. november 06.

Az LA Pénztárgép Kft Kereskedelmi és ügyfélszolgálati ügyintézőt keres!

Elvárások a jelölttel szemben

Szeretnénk, ha:

- kreatív és önálló lennél, mert termékleírásokat és facebook posztokat kell majd írnod,
- tudnád használni az Excelt, mert a munkavégzés során szükséged lesz rá,
- felhasználói szinten boldogulnál a számítógéppel, mert pl. elektronikus számlázó rendszert használunk,
- megbízható és precíz lennél, mert pl. a pontatlanságból készlethiány származhat,
- az angol nyelvet írásban tudnád használni, mert kapcsolatban állunk külföldi beszállítókkal,
- és érdeklődnél a műkörmös világ iránt

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Leendő feladataid:

- személyes kiszolgálás és eladás az üzlettérben
- termék beszerzés, bevételezés, készletfigyelés
- webáruház fejlesztése (termékképek feltöltése, termék leírások megfogalmazása)
szóval minden ami ezzel jár.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, 09.00-17.00-ig (+havi 2 hétvégi nap)
Munkaviszony: főállás - napi 8 óra
Munkavégzés helye: II. ker. Margit krt. 48. (StudioFlash)

Fényképes önéletrajzod küldd el az email címünkre:
E-mail címünk: koszta.dora@studioflash.hu