Eladó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunakeszi (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 31.
Várható kezdés: 2017. november 06.

A Bulizook boltja munkatársat keres, eladói munkakörbe!

Ha szeretnél egy vidám, dinamikus csapat tagja lenni, és szereted a lufikat, akkor gyere, jelentkezz! A Dunakeszi Auchan üzletsorán lévő üzletünkben lenne Rád szükségünk!

Elvárások a jelölttel szemben

Azt szeretnénk, hogy ilyen légy:

- érettségivel és kereskedelmi végzettséggel rendelkezz!
- számítógép kezelése ne okozzon gondot
- Igényes légy a munkádra, környezetedre,
- jól kommunikálj, problémamegoldó képességgel rendelkezz!
- képes legyél párhuzamos feladatvégzésre,
- precíz, pontos és felelősségtudattal bírj.
- kreatív látásmód, léggömbös, dekorációs tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelent!
- ne legyen gond, ha hétvégén is dolgozni kell.
- Mindezeken felül jókedvű, energikus, a megoldások embere vagy, nem a problémáké!

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Az alábbi feladatokat szeretnénk Rád bízni:

- Vevőink kedves és szakszerű kiszolgálása
- megrendelések, dekorációk elkészítése, lufik fújása,
- az üzlet rendben és tisztán tartása, feltöltése áruval
- telefonos megrendelőink tájékoztatása, rendelés felvétele, tanácsadás
- a munkakörrel kapcsolatos egyéb teendők, adminisztrációs feladatok elvégzése
- számítógép kezelése, árak karbantartása, új termékek rögzítése, online felületek, web shop kezelése
- esetenként külső dekoráció készítése

Ha úgy érzed, hogy ez az állásajánlat Neked szól, akkor várjuk fényképes Önéletrajzodat, motivációs leveledet, jövedelem igényeddel, személyesen a Bulizook boltjában, vagy e-mailben az info@partyholmi.hu címre.

Beadási határidő: 2017. október 31. kedd