Adminisztrációs diákmunka német nyelvtudással

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Bugyi (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 15.
Várható kezdés: 2017. szeptember 29.

Ráérsz heti 40 órát és olyan munkát keresel, ahol gyakorolhatod a német nyelvtudásod!? Akkor olvasd el az alábbi hirdetésünket és jelentkezz minél hamarabb.

Munkavégzés helye: Budapestről céges buszt biztosítunk Bugyi településre

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • német nyelvtudás;
  • precizitás; önálló munkavégzés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Német - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladat:

  • általános adminisztráció;
  • kapcsolattartás német nyelven az ügyvezetővel;
  • foglalások lebonyolítása;
  • asszisztensi feladatok ellátása.

Munkaidő: hétköznapokon heti 30-40 órában 07:30-15:30-ig.

Órabér: br.1100 Ft/óra

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/214/bugyi-diakmunka-adminisztraciod-munka-nemet-nyelvtudassal-3419-3-2017-09