Értékesítő-pénztáros (Törökbálint)

Hirdetés feladója: Extreme Digital Zrt.
Munkavégzés helye: Törökbálint (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. november 30.
Várható kezdés: 2017. október 09.

Az Extreme Digital munkatársat keres Értékesítő-pénztáros munkakörbe, a törökbálinti szaküzletébe!

Elvárások a jelölttel szemben

Mit kérünk Tőled?
• Középfokú végzettséget (középiskolai érettségi),
• az ügyviteli szoftver elsajátítását,
• szolgáltatások megtanulását és értékesítését,
• pénztárkezelés betanulását,
• megbízhatóságot, jó kommunikációs készséget,
• feladatok gyors megtanulását, vezetői utasítások betartását.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Milyen feladatokat kínálunk neked?
• Ügyfélkezelést,
• értékesítést,
• pénztárkezelést,
• hitelügyintézést,
• szolgáltatások közvetítését.

Hol fogsz dolgozni?
Törökbálinton, az Extreme Digital szaküzletében (2045 Törökbálint, Torbágy utca 6.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

• Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4034200801@edigital.hu