Készletgazdálkodó/merchandiser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 13.
Várható kezdés: 2017. november 06.

A Retro Jeans csapatába keresünk önálló munkavégzésre képes készletgazdálkodó/merchandiser munkatársat!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat - minimum 2 év
• Kiemelkedően jó analitikus és strukturált gondolkodás
• Excel program magas szintű ismerete és aktív felhasználói gyakorlata (adatbányászat, függvények beállítása)
• Adatbázis-kezelők és integrált vállalatirányítási rendszerek magabiztos használata
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Kereskedelmi szemlélet, kezdeményezőképesség
• Legalább középfokú (gazdasági és/vagy kereskedelmi) végzettség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

Feladatok:

• Naprakész analitika vezetése a hozzá tartozó kereskedelmi egységekről
• Javaslattétel árumozgatásra, rendelésre a Merchandising manager felé
• Merchandising manager részére operatív feladatok végrehajtása (megrendelések kezelése, kereskedelmi egységek részére segítségnyújtás, készletgazdálkodás és készletkövetés), egyéb adminisztrációs feladatok, riportok készítése eladási adatokról és készletről
• Kapcsolattartás a társosztályokkal, az elkészített kimutatások továbbítása a döntéshozó osztályoknak/személyeknek

Munkavégzés helye: Budapest 10. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát, fizetési igény és munkakör megjelölésével a hr@retrojeans.com e-mail címre várjuk.