Kávézó vezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 12.
Várható kezdés: 2017. november 01.

A Pagony gyerekkönyveket és játékokat forgalmazó boltjának kávézójába (www.pagony.hu) keresünk teljes munkaidőre, hosszútávra kollégát kávézó vezetői munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• jó kommunikációs készség,
• felelősségteljes munkavégzés,
• kiváló értékesítési készség,
• vevőközpontú beállítottság,
• kommunikatív, lendületes, pozitív személyiség

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

• pultos vagy kávézóban szerzett gyakorlat

Feladatok

Feladatok:

• a kávézó zavartalan működésének biztosítása
• rendezvények catering feladatainak ellátása
• vevők megszólítása, magas szintű szakszerű kiszolgálása
• üzlet rendben tartása, árukészlet kezelése (árazás, kihelyezés)
• kitűzött kereskedelmi célok elérése
• pénztárgép, számítógép kezelése, adminisztratív feladatok ellátása

Fontos, hogy elkötelezett legyél a könyvek, az olvasás és a gyerekek iránt, ahogy mi is azok vagyunk.

Várjuk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az hr@pagony.hu email címre.