Helyszíni felmérő-építésvezető

Hirdetés feladója: Erki Cégcsoport
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 14.
Várható kezdés: 2017. október 14.

Építőipari céghez keresek talpraesett, vezető képességekkel rendelkező kollégát.

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:
min.10 év hasonló munkaköri tapasztalat
saját, otthoni elérésű TERC program
generálkivitelezési szakmai tudás
FMV jogosultság kiemelten előnyös
B.kat. jogosítvány
megfelelő vezetői készség, kellő szigor és fegyelmezettség

A munkák Budapest egészében lehetnek, illetve vonzáskörzete, ezért az utazást vállalni kell a helyszínek között.

Jelentkezésében kérem írja bele bérigényét, továbbá milyen jogosultságokkal rendelkezik, illetve milyen programon készített eddig árajánlatokat?!

Önéletrajzokat: bpmunka11@gmail.com email címre kérem küldeni!

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:
Építési helyszínek előzetes felmérése,
ezt követően precíz árajánlat készítés
építési munkálatok megszervezésében való aktív részvétel (szakmunkás és segédmunkás létszám igény)
ütemterv készítés
anyag-készletezés tervezése

Ezeken kívül:
a munkások munkájának minőségi ellenőrzése (csak I.osztályú munkát veszünk át)
munkaügyi és a cég belső szabályzatának betartatása
jelentések, jelenléti ívek készítése-vezetése