Irodai üzemeltető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 13.
Várható kezdés: 2017. november 01.

Partnercégünk multinacionális nagyvállalat irodaépületének üzemeltetésével foglalkozik, ahová új munkatársat keres:Iroda üzemeltető feladatokra.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Szolgálatkészség, energikus személyiség és a munkához való pozitív hozzáállás
- Hatékony munkavégzés
- Rugalmasság, önállóság, kezedeményezőkészség
- Csapatjátékos attitűd
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Gépkocsivezető engedély előnyt jelent

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

Pozíció leírása

- Kávé-és víz automaták töltése/üzemeltetése
- Aktív részvétel az irodai költöztetések végrehajtásában (7.000 m2-en)
- Konferencia, rendezvény esetén a kért szolgáltatások teljesítése, termek előkészítése, átrendezése
- Irodai szolgáltatások teljesítése
- A hibabejelentések fogadása, kezelése és nyomon követése nélkül nem kezdődhet el munkanap
- A postai levelek és csomagok kezelése, szétválogatása, kiosztása és begyűjtése időben
- Az irodai gépek papírral történő feltöltése
- Belső adminisztrációs feladatok elvégzése és a kapcsolattartás

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58