Logisztikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 13.
Várható kezdés: 2017. november 01.

Az IBD Magyarország Kft. Szigetszentmiklós-Lakihegyi központjába keres logisztikus munkatársat.

Helység: Szigetszentmiklós-Lakihegy

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárásaink: Jó kommunikációs készség, precíz, pontos munkavégzés, számítógépes ismeretek, kereskedelemben szerzett tapasztalat előny. Fiatalos gondolkodású, lelkes munkatárssal szeretnénk fejleszteni cégünket.

Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: angol nyelvtudás, középiskola

Szükséges nyelvtudás: Angol

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Logisztikusi feladatok ellátása.

Fényképes önéletrajzát kérjük a pribek.andras@ibdnagyker.hu e-mail címünkre küldje el Logisztikus hivatkozással.

Helység: Szigetszentmiklós

Kategória: Logisztika / kereskedelem

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetumok
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Cégnév: IBD Magyarország kft