Adatrögzítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 13.
Várható kezdés: 2017. október 24.

Adatrögzítő munkát keresel? Azonnal tudsz kezdeni? No, akkor itt a helyed a csapatunkban!

12 boltból álló kereskedelmi hálózatunk háttérmunkálataiban lesz szükség a segítségedre.

Elvárások a jelölttel szemben

Nagyon fontos, hogy szeress gépelni (ha lehet vakon), imádd a monitort, mert a legjobb barátod ő lesz 8 órában (8:00-16:30-ig).

Dolgozni imádó embert szeretnénk a csapatba, aki igazi csapattag, tud mások keze alá dolgozni. Nagyon precíznek kell lenned, mivel a boltjaink banki forgalmát kell rögzítened, illetve a munkavállalók jelenléti íveit kezelni…bizony… mások fizetése a te nagyszerű kezeid rögzítésének gyümölcse lesz!

  • Nincs -

Feladatok

Adatrögzítés, kereskedelmi hálózatunk háttérmunkálataiban való részvétel.

Érdekel a csapat? Azonnali kezdéssel vállalod?

Írj egy emailt, a karrier@mannaabc.hu címre, írd a tárgyba: adatrögzítő, és várd a jelzést!

Köszönjük!